Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najdoskonalsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najlepsze style na powiększanie ust! O łącznych ustach marzy każda osoba. Nie nie wszystkie natura obdarzyła tak mocnymi i pełnymi ustami, którymi że się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie podlega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego i szukamy sposobów, aby uwypuklić to, co dała nam matka matura. Dzisiaj można naprawić lub wspomóc naturę wybierając środki na powiększanie ust oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. To pewność lepsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dzisiaj dobrze znane każdym zabiegi pozwalające zachować ładny i ekologiczny styl. To dzięki niej umiemy „cofnąć czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd albo też naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Również w sukcesie ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej wymienia się częściej o modelowaniu ust, które potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w trybach na powiększanie ust granych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii plastycznej istnieje wówczas, że możemy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten idzie w codzienny sposób wymodelować usta oraz znacznie je wykonać, przez co poprawie idzie nie tylko ich model czy wielkość, a również koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem braku jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust także ich okolic. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie spędzający w postaci kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom stanu i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat dostarczany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu obniża się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Gdy tak się zdarzy, to stanowi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To kolejna możliwość na zwiększenie ust, która dodatkowo polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym zupełnie a efekty istotne są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. Więc jeżeli pragnie Ciż na dużym efekcie, kwas hialuronowy robi się być pozytywniejszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną alternatywą dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest nasz tłuszcz pacjentki czy same kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg ma się za bezpieczny.

Jak może, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli należy o powiększanie ust. Co dużo, zabiegi te korzystają jeszcze ogromniejszą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments